Adıyaman tütünü adıyaman tütünü

       

TÜRKİYEDE BİR İLK BANDROLLU ORJİNAL ADIYAMAN TÜTÜNÜ...
ADYMN BLUE, ADYMN RED VE ADYMN YELLOW Türkiye Distribütörü...


KARGO VE GÖNDERİMLERİMİZDE KESİNTİ OLMAYACAKTIR...
Yeni ürünlerimiz Tüm Türkiye’ye hayırlı olsun.
Türkiye geneli bayilikler verilecektir. !

Dünyaca ünlü Adıyaman Tütünü  siz değerli müşterilerimize özel fiyatlarla

 

Hafif içimli ÇELİKHAN TÜTÜNÜ

 

1 kğ Adıyaman Tütünü 100 tl

 

 

Artan sigara fiyatları nediyle sigaraya ayda 100 lerce lira para vermekten bıktınız mı? 1 sigara paketi en yüksek 35 TL olup en düşük fiyat 25 TL dir. Yani farbrika sigara fiyatları ile çok rahat 1 kğ tütün için 50 paket tütün alınabilir bunuda aylık ortalamaya vurduğumuzda 500 TL gib size bir kar bırakır.

 

adıyaman tütün toptancıları, artık tütün toptancıları istediği tütünü direk kendilerine gönderiyor ve müşteri memnuniyeti ile tütün toptancılarını mağdur edenlerden kurtarıyoruz...
Sizde bizimle çalışmak bayimiz olmak isterseniz lütfen iletişime geçiniz adıyaman tütün toptancılarının buluştugu tek nokta...

adıyaman tütün fiyatları, herkes çok farklı fiyatlar ve faiş tutarlar talep etmektedir. Biz Adıyaman tütünü fiyatlarını hiçbir şekilde kar oranını faiş bir oranda vermemekle beraber müşterilerimizin aldığı fiyata tamamen mutlu olabileceği ve hiçbir tereddüt yaşamadan alabileceği tütünleri gönderiyoruz... adıyaman tütünü fiyatları her ne kadar herzaman artıyor gibi yorumlar yapılsada aslında artan sadece kar oranları Bizler dernek olarak faiş fiyatlarla değil aldığımız fiyatlara göre fiyat veriyoruz ve bu sebebden dolayı bizden tütün alanlar hiçbir müşterimiz başka bir yerden tütün almıyor.

 

adıyaman tütünü

 

Adıyaman Tütünü Toptan Fiyatları

 

Sarmalık kahverengi Adıyaman Tütünü Fiyatı Hafif, orta 42-60 TL
Sarmalık açık kahverengi Adıyaman Tütünü Fiyatı Hafif, orta 35-65 TL
Sarmalık sarımtırak Adıyaman Tütünü Fiyatı Hafif, orta 30-52 TL
Sarmalık Adıyaman Tütünü Fiyatı Hafif, orta 34-80 TL
Tezgahlık açık kahverengi Adıyaman Tütünü Fiyatı Orta, sert 40-85 TL
Tezgahlık sarımtırak Adıyaman Tütünü Fiyatı Hafif, orta 42-97 TL
Tezgahlık süper içim Adıyaman Tütünü Fiyatı Hafif, orta, sert 45-75 TL
Tezgahlık kızıl Adıyaman Tütünü Fiyatı Sert 41-75 TL
Süper kızıl Adıyaman Tütünü Fiyatı Tatlı sert 45-65 TL
Dağ Tütünü sarı Adıyaman Tütünü Fiyatı Orta, sert 50-60 TL
Parliament kıvamında Adıyaman Tütünü Fiyatı Orta, sert 40-70 TL
Marlboro kıvamında Adıyaman Tütünü Fiyatı Orta, sert 40-65 TL
Çelikhan Tütünü Adıyaman Tütünü Fiyatı Hafif, orta, sert 40-80 TL
Adıyaman Tütünü Fiyatı Hafif, orta, sert

50-90 TL

 

 

kaliteli tütünün ve adıyaman tütünün özellikleri nelerdir

 

Adıyaman tütünü kalitesi nasıl anlaşılır

 

Adıyaman tütünü kalitesi anlaşılması ise öncelikle altın sarısı tütün içenlere kötü bir haberimiz var tütün hiç bir zaman altın sarısı olmaz bu rengi yakalamak için kükürt gibi farklı kimyasal maddeler kullanmakatdırlar. 
buna bağlı olarak da altın sarısı tütünü içenler zamanlar boğazda yanma hissederler bu içtikleri tütünlerin ilaçlı oldugunu göstermektedir. 

Ayrıca eğer ağızda aclık bir his bırakıyor ise bu da içtiniz tütün kalite olarak düşük bir tütündür. 

 

 

Adıyaman Tütünü nasıl nemlendirilir

 

Adıyaman tütünü veya Çelikhan tütünü ilk başta nemli bir şekilde elinize geçer fakat havaların ısınması ile tütün içinde barındırdığı nemi kaybeder ve kuruyarak kuru tütün dediğimiz şekilde içimi zorlaşır ve kuru tütün içmek  kurumuş tütün içilir mi adlı makalemizden kurumuş tütün içmenin zararları nelerdir? Diye merak ediyorsanız okuyabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.  Açık tütün değimiz kıyılmış tütün olan Adıyaman tütünü ile ilgili olarak eğer kimyasal ilaç kükürt veya farklı maddeler kullanılmamış ise çok sıcakta nemini kaybeder veya sıcaktan küflenir. Kışın soğuğunda ise nemlenir içimi zorlaşır.

AŞAMA AŞAMA TÜTÜN NASIL NEMLENDİRİLİR...

  1. Aşama tütün nemli mi kurumu Testi

Avucunuzun içine bir avuç kadar tütün alırsınız ve yumruk yapacak şekilde sıkarsınız en az 5 saniye kadar sıkmış halde yumruğunuzu gevşetmeyin. Daha sonra avucunuzu açın eğer tütün kendiniz toparlıyorsa kıvamdadır. Eğer kırılıyor ve tozlanmaya başlıyorsa kurudur. Eğer sıktığınız gibi kalıyor ise çok nemlidir.  

  1. Tütünün nemli mi kuru mu olması önemlidir. Her halde Adıyaman tütünü nemli olması çok kötü bir durumdur. İçimi zevkini ve tadını düşünmeden direk aldığınızda nemli tütünü kurutmanız gerekir. Bu işlem için yapmanız gerekenleri okumak için tıklayınız

  1. Eğer tütünüz kuru ise ve bu tütünü nemlendirmek için nemden bahsettiğimize göre direk tütünü su ile buluşturmamız lazım bunun için yapmanız gereken aşamalardan ilki cam sil fısfıs dediğimiz bir aparat ile tütünün üstüne su sıkmanız ve püskürtmeniz lazım. Tabi ki belli noktaya çok fazla su serpmeyin iyice nemlendirin ve tütünü karıştırarak bu işlemi yapın ve gazetenin üstüne 1 gün boyunca bırakın ve kâğıdın fazla nemi emmesini bekleyin ve 1 gün sonra tütün saklama kabına koyunuz.
  2. Diğer bir işlem ise tütün saklama kabına kabuklu meyvelerden, asma yaprağı, salatalık saklama kabı koyun ve 1 veya 2 gün bekleyin eğer tüm salatalık koyduğunuzda ise biraz dikkat etmeniz lazım çünkü salata içindeki su oranı fazladır ve değdiği yüzeye çok miktarda su bırakır bundan dolayı değdiği alanı değiştirip karıştırmanız lazım olacaktır. Yoksa aynı alanı çok nemlendirdiğinden bozabilir
  3. Bu işlemleri yaptığınızda tütün saklama kabında kapalı olarak tutun ve güneş görmeyecek şekilde saklamanız lazım ve bu şekilde çok en az 6 ay kadar saklayabilirsiniz
  4. Diğer bir husus ise size tavsiyemiz ise aldığınız tütünü azar azar en az 1 kg alarak sipariş vermeniz hem size hem de tütüne zarar vermez bu şekilde mağdur olmazsınız.

 

Kaliteli Adıyaman tütünü

Kaliteli Adıyaman tütünü

 

Adıyaman’da yetişen ve aldığınız bir ürünün kaliteli olup olmadığını merak ediyorsanız. Kaliteli Adıyaman Tütünü  olarak nam yapan bu ürünleri hem üretimden hem de satışına son kullanıcıya geçene kadar ilaç veya katkı maddesi kullanılmadan yine kalite standartları doğrultusunda yolumuza devam edeceğiz. Hem kendimiz hem içenler için hem doğaya toprağa zarar vermemek adına katkı maddesi ürünü getirip ucuza alıp pahalı sat diyenlere inat bizler rengi gerekirse sarı olmasın ama en azından da ilaçlı da olması az olsun öz olsun mantığı ile yolumuza devam edeceğiz. Kaliteli tütünün adresi Adıyaman tütüncüler derneği olarak sizlerle birlikte yolumuza devam edeceğiz.  

 

 

Adıyaman Tütüncü sıralamasında lider Adıyaman Tütüncüler Derneği garantisi ile

 
Adiyaman çelikhan tütünü, Adıyaman tütünü, çelikhan tütünü, Tekel tütünü
 
Bu otantik ve tarihi kadim şehri keşfetmeye başlamadan önce Adıyaman gezilecek yerler listemize göz atın… Adıyaman Çelikhan Tütünü
 Adıyaman'a ve özellikle Çelikhan ilçesine özgü, boğaz yakmayan bir tütün türü. Benzer türlerden ayıran en belirgin özelliğidir.
Çelikhan tütünü 2002 yılında Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından coğrafi işaret olarak tescillenmiştir.
 

 

 

Anlaşmalı olduğumuz kargo sistemi sayesinde sizlere 2 iş gününde hakiki doğal organik katkısız Adıyaman tütünü gönderiyoruz.

üstelik kapıda ödeme ve ücretsiz kargo imkanı ile bir telefon kadar sizlere yakınız.


Tüm Türkiye’de artık il adı ile özdeşleşmiş olan Adıyaman tütünü neredeyse Adıyaman denilince akla gelen bir ürün olmak üzere..


Adıyaman Tütünü Özellikleri;


Genel itibari ile renk olarak sarıya yakın olan Çelikhan Tütünü kadar sarı olmasa da sarıya yakın bir rengi mevcuttur.
İçim olarak

Adıyaman tütünü hafif içimli tütün,

Sert içimli tütün

orta hafif içimli tütün

sert içimli, orta sert olmak üzere farklı içimleri mevcuttur.


Koku olarak eğer katkı maddesi yok ise dışarıdan koku olarak rahatsız etmez fakat fabrika tütünleri kadar da kokusuz değildir.

Satış ve fiyat olarak en uygun olan tütün çeşitimizdir.


Tütün Fiyatları 2021 ve 2021 Toptan Adıyaman Tütünü Fiyatları


Toptan alım fiyatları ise 5 kilogram ve üstü satın alımlarda uygulanmaktadır. Eğer sizler de Tütün dükkanı sahibi iseniz ve kalite ile tanışmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.
Sarmalık tütün fiyatlarından başlayarak 30 TL den başlayarak 80 Tl ye kadar farklı kalitede içimde tütün mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

Ana Sayfa

Bizi Arayın

Whatsapp

Sipariş

© 2020 Adıyaman Tütüncüler Derneği . Tüm Hakları Saklıdır.