dökme tekel tütünü 5 kglık adıyaman tütünü

​Marlboro Tekel Tütünü

Marlboro Tekel Tütünü Marlboro kıvamında tekel Tütünümüz var. Orta sert içime sahip. Bol duman çıkarır. Kaliteli bir tütündür. Marlboro tekel tütünü, tamamı doğal ve organik olan tütünlerden içimi, tadı, dokusu ve rengi kendine has olup hiç bir yerde yok.

 

2005 Dökme Tekel Tütünü        5 kğ dökme tekel tütünleri fiyatı nedir

 

Fiyatı 5 kğ 1000TL 

Yani 1 kğ dökme tekel tütünü fiyatı 200 TL dir.

 

 

En kaliteli Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü sunan Adıyaman tütüncüler derneği olarak sizlere 2005 dökme tekel tütünü yine en uygun fiyata üstelik kargo ücreti bize ait olarak sunuyoruz.

2005 tekel tütünü bilenler bilir. Bu tütünün 5 kğ lık paketler halinde sunuyoruz. Boğazda hiçbir şekilde yanma yapmaz. Ayrıca filitrelere dolumu da basittir. Nemden ve sıcaktan pek fazla etkilenmez. ama yine de tedbiri elden bırakmayalım.  Ayrıca kısa sürede toz haline gelmez.  kurumaz. Tütün dükkanı tütün shoplara toptan satışlarımız vardır.  Orijinal ürünleri uygun fiyata sunarak kaliteli tütünleri sizlere ulaştırıyoruz. Fiyat bilgisi almak ya da sorularınızı sormak için bizi arayabilirsiniz.

 

 

 

Tekel tütünü ürünleri

Farklı marka ve farklı katkı maddeleri ile hazırlanan tekel tütünü mevcuttur. Bunlar arasında çikolata aromalı tütünler, captain black harmanlı tütünler, golden Virginia olarak bilinen bir çok tütün çeşidi de işlenmiş tütündür. Ayrıca işlenmiş tekel tütünlerine örnek vermek gerekirse 2005 tekel tütünü, toroz 2005 tütünü, express tütünü örnek olarak gösterilebilir.

İşlenmiş tütünler hepsinde ortalama 1 kilogram için en az 50 paket sigara çıkar. İşlendiğinden dolayı etrafa pis koku yaymaz. Boğazı yakmaz. Hepsi orijinal paketler halinde satışı yapılmaktadır. Ve ayrıca hepsinde orijinal TPDAK satış belgesi olduğundan dolayı satışında hiçbir engel yoktur. Bunlar ayrıca 1 kğ 5 kğ paketleri halinde satılarak müşteriye ulaşabilmektedir. Ve yasal olarak da hiçbir engel yoktur. Yani hem alan kişiler hem de satan kişiler bu konuda sorun yaşamazlar.

2005 Dökme Tekel Tütünüdökme tekel tütünü

Ana Sayfa

Bizi Arayın

Whatsapp

Sipariş

© 2020 Adıyaman Tütüncüler Derneği . Tüm Hakları Saklıdır.