adıyaman tütünü al adıyaman tütünü

        adıyaman tütünü al

adıyaman tütünü al

 

1 Kilogram Adıyaman Tütünü Fiyatı 50 TL

1 kg. Adıyaman Tütünü Captain Black Harmanli : 80 TL.

1 Kg. Çelikhan Pipo Tütünü  80 TL.

1 Kg. Adıyaman Küba Tütünü : 100 TL.

1 Kg. Çelikhan Lüx ÖZel Tütünü : 120 TL:

 

Express Blue satın almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo ile 3 iş günü içinde teslimat yapıyoruz. 1 kilogram Express Blue tekel tütünü fiyatı 120 TL’dir.

 

Adıyaman tütünü al için iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine 3 iş günü içinde kargo ile teslimat yapıyoruz.

 

Adıyaman  tütünü al  2021 yılında bir kilogramı 100 liraya satılmaktadır. Sizler de bu fiyattan satın almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Fabrika ürünü olan bu tütün siyaha yakın bir renge sahiptir. Kaliteli bir tütün olup sigaraya benzer bir tadı vardır. Boğaz yakma ve kötü koku gibi bir sorunu yoktur.

 

Toptan çelikhan tütünü ve Adıyaman tütünü sipariş vermek için telefon numaramızdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Toptan satın alımlarda uygun fiyatlar sunuyoruz. Açık tütün çeşitlerimizden denemek isterseniz de mağazamızı inceleyebilirsiniz.

 

Adıyaman tütünü fiyatları 2021 yılı için normal olarak toptan fiyatları aşagıda tabloda verilmiş olup 1 kg ve toptan fiyatları farklılık göstermektedir.

 

Express Tekel tütünü fiyatları     80 TL ile 120 TL Arası

President tekel tütünü fiyatları  80 TL ile 120 TL Arası

Tekel tütünü ekşi             80 TL ile 120 TL Arası

Calbor Tekel tütünü        80 TL ile 120 TL Arası

Tekel parliament tütünü fiyatları              80 TL ile 120 TL Arası

Tekel tütünü instark       80 TL ile 120 TL Arası

Eyma tütünü fiyatları      80 TL ile 120 TL Arası

Toros 2005 tütünü fiyatları          80 TL ile 120 TL Arası

Golden Virginia tekel tütünü fiyatları      80 TL ile 120 TL Arası

instrack 1 kg fiyat            80 TL ile 120 TL Arası

 

Kendi tarlalarımızda ve üyelerimizden oluşan geniş tütün üreticileri olarak doğal gübre ile ürettiğimiz, kendi makinelerimizle bıçağa vurduğumuz 1. Sınıf A kalite doğal organik katkısız Adıyaman Tütünü Türkiye’nin her köşesine bir telefonunuzla ulaştırıyoruz. Tütünümüze o kadar güveniyoruz ki beğenmediğiniz takdir de yenisiyle değiştiriyoruz! Size en uygun tütünü göndermemiz için yapmanız gereken tek şey içtiğiniz sigara markasını söylemek. Biz size içtiğiniz sigaraya göre en uygun Adıyaman Tütünü göndereceğiz.

 

Ana Sayfa

Bizi Arayın

Whatsapp

Sipariş

© 2020 Adıyaman Tütüncüler Derneği . Tüm Hakları Saklıdır.